פרוייקטי בניה
הנך נמצא כאן:

אשדר

קבוצת אשדר היא חברת הבנייה הפרטית הגדולה בישראל, הפועלת בארץ זה שנים רבות. עם השנים, צברה אשדר ניסיון, וותק ומוניטין רב בקרב הציבור הישראלי, זאת הודות למגוון מיזמי הבנייה והפרויקטים המוצלחים שהפעילה החברה בתחום הנדל"ן בישראל, ולפיכך נחשבת כיום אשדר לחברת הבניה הפרטית המובילה בישראל.

במאמר הבא, נפרט אודות פרופיל קבוצת אשדר, ונבחן את הפרויקטים הנדל"ניים שבאמתחתה.

מיהי קבוצת אשדר ?

אשדר חברה לבניה בע"מ השייכת לקבוצת אשטרום הינה חברת הנדל"ן הפרטית הגדולה בארץ. אשדר נוסדה בשנת 1962 על ידי הבעלים חיים גירון ויחזקאל נוסבאום, ומנוהלת כיום על ידי יושב ראש הדירקטוריון מר ליפא משורר.

אשדר היא חברת הבת של קבוצת אשטרם, המתמחה בייזום פרוייקטים, ייצור, קבלנות בנין, אחזקות, עבודות הנדסה אזרחיות ובניה של בתי מגורים משותפים.

תפיסת המגורים החדשנית של חברת אשדר היא אשר הצעידה אותה אל ראש הרשימה של חברות הבנייה והקבלנות בישראל. אשדר, האמונה על מאות פרוייקטים מוצלחים של שכונות מגורים מיטיבה ליצור סביבת מגורים שלווה ואיכותית המספקת מגוון של שירותים קהילתיים עבור התושבים.

פעילותה הרבה של חברת אשדר, מקצועיותה, אמינותה וחוסנה הכלכלי הם שהציבו אותה על המפה כחברה בעלת תפיסת מגורים חדשנית.

באילו סוגי פרויקטים מעורבת הקבוצה ?

קבוצת אשדר, מתמחה בייזום וביצוע של עבודות הנדסיות מורכבות, כגון: בניית גשרים, נמלים, מחלפים לצד פרוייקטים של נדל"ן למסחר ולמגורים, כגון: מלונות, בנייני משרדים ומגדלי יוקרה. תפיסת המגורים החדשנית של קבוצת אשדר מצעידה אותה אל המחר וזאת תוך שימוש בחומרי בנייה מתקדמים, איכותיים ומתוחכמים. קבוצת אשדר קבלני בניה בע"מ, אמונה על מגוון מיזמי בנייה ופרויקטים למגורים ברחבי הארץ בסגנונות שונים, ומציעה תמהיל דירות רחב, לרבות: דירות של שלושה וחצי, ארבעה, ארבעה וחצי וחמישה חדרים, פנטהאוזים, דירות גן, מיני פנטהאוזים, דופלקסים וקוטג'ים.

מהם הפרויקטים הקבלניים הנמצאים בבעלות הקבוצה ?

מאז הקמתה צברה קבוצת אשדר מוניטין רב בתחום הבניה והנדל"ן בארץ והייתה מעורבת במגוון פרויקטים ומיזמי בנייה מוצלחים, לרבות הבאים:

  1. פרוייקטים בשיווק – בימים אלו נמצאת חברת הבניה אשדר בעיצומו של תהליך בנייה ושיווק מאסיבי של עשרות פרוייקטים למגורים ברחבי הארץ, לרבות הבאים:
    • אזור המרכז – באזור המרכז מככבים הפרויקטים הבאים: פרוייקט אשדר וקאנטרי ברמת השרון, פרוייקט smile בפתח תקווה, פרוייקט one בבת ים, פרוייקט חוף הצוק בתל אביב, פרוייקט גנים בגני תקווה, ופרוייקט בתי סיידוף בירושלים.
    • אזור הצפון – באזור הצפון מפעילה חברת אשדר שלושה פרוייקטים, לרבות: פרוייקט אשדר הירוקה בכפר סבא, פרוייקט נוף אורנית ופרוייקט אלפי מנשה במערב השומרון.
    • אזור הדרום – באזור הדרום ישנם שלושה פרוייקטים של בניה, לרבות: פרוייקט אשדר במרינה הכחולה באשדוד, פרוייקט אשדר במשמר הנגב, ופרוייקט רחובות ההולנדית.
  2. פרוייקטים בתחום ההנדסה האזרחית – החברה פועלת רבות גם בתחום ההנדסה האזרחית, לרבות: בניית גשרים, נמלים, מחלפים ומבני ציבור שונים.
  3. פרוייקטים בתחום הנדל"ן המניב - עד כה בנתה החברה עשרות פרוייקטים של נדל"ן מניב, כגון: בנייני משרדים, מרכזי קניות, ועוד.

לסיכום, חברת אשדר היא חברת בנייה מובילה ואמינה המבטיחה לדייריה מגורים איכותיים בסביבה פסטורלית.