פרוייקטי בניה

פרוייקטים במודיעין

חולמים על מגורים בעיר האטרקטיבית מודיעין ? בואו להגשים חלום עם מגוון פרוייקטים במודיעין. מודיעין היא אחת הערים היחידות בארץ המעניקה לתושביה את השילוב המושלם בין עיר לכפר. מודיעין, אשר נבנתה בתכנון אדריכלי קפדני והרמוני מכילה עשרות פרוייקטים במודיעין למגורים איכותיים, כל זאת לצד מערכת של שירותים קהילתיים איכותיים וסביבה המתאימה לגידול ילדים, שהפכה את הקרקע הצעירה של מודיעין לאזור נדל"ני מבוקש בישראל.

במאמר הבא, נבקש לבחון מספר פרוייקטים במודיעין המיועדים לבניה ולמגורים.

מהם פרוייקטים במודיעין ?

מיקומה האידיאלי של מודיעין הפך אותה באחת לאחד מאזורי הנדל"ן המבוקשים ביותר בארץ, עובדה המסבירה את הכמות של פרוייקטים במודיעין למגורים ובניה המוצעים לקניה באזור שכונת בוכמן, שכונת מירומי, שכונת קייזר, שכונת שמשוני, ועוד. היצע פרוייקטים במודיעין הינו מגוון וכולל: דירות למכירה במודיעין, דירות חדשות במודיעין, מגורי יוקרה, מגרשים למכירה, דירות להשכרה, בתים למכירה וגם פרוייקטים חדשים במודיעין לבנייה.

אילו סוגי פרויקטים של נדל"ן ישנם במודיעין ?

מודיעין היא הנמצאת בתנופה מתמדת, ועל כן ניתן למצוא בה מגוון של סוגי פרוייקטים במודיעין תחום הנדל"ן, לרבות:

 1. מגרשי נדל"ן למכירה – מודיעין היא עיר צעירה הנמצאת בתחילת דרכה ולכן מציעה גם מגוון מגרשים לבניה עצמאית.
 2. נדל"ן מסחרי – הודות לתנופת הבנייה והפיתוח המתחוללת בעיר מודיעין, מלבד האופציה לרכישת שטחי נדל"ן המיועדים למגורים, קיימת גם האופציה לרכישת שטחים המיועדים לנדל"ן מסחרי, כגון פרויקט קניון מודיעין, פארק התעשייה וההייטק של מודיעין.
 3. מגורי יוקרה – כיום, ישנם מגוון פרוייקטים במודיעין המציעים מגורי יוקרה איכותיים במחירים אטרקטיביים.
 4. דירות ובתים למכירה והשכרה - "עיר העתיד" הנמצאת בבנייה ותנופה מתמדת מכילה היצע רב של פרוייקטים במודיעין לקנייה ומכירה של בתים פרטיים, קוטג'ים, וילות, דירות, ועוד.

מדוע כדאי לרכוש בית במגוון פרוייקטים במודיעין ?

מודיעין שהוקמה בשנת 1996 היא עיר חדשנית ואטרקטיבית, שתוכננה מא' עד ת' על ידי מיטב האדריכלים והמהנדסים בארץ, ולכן הוכתרה בשנים האחרונות כאחד מן הערים האטרקטיביות ביותר למגורים עבור משפחות צעירות.

מודיעין עונה על מכלול שלם של פרמטרים המרכיבים איכות חיים, כגון:

 1. מוסדות חינוך – מודיעין מציעה שפע של מוסדות חינוך איכותיים, לרבות: גנים, בתי ספר יסודיים ותיכונים, המציעים רמת חינוך גבוהה לתושבים הצעירים.
 2. אפשרויות תעסוקה – במודיעין עצמה יוכלו התושבים למצוא מגוון אפשרויות תעסוקה בפארק המלאכה, במרכז העסקים הראשי ובאזור התעסוקה של מודיעין. מלבד זאת קרבתה של מודיעין לערים מרכזיות, כגון: תל – אביב, ירושלים, שדה התעופה, לוד, ועוד, ולאזורי תעסוקה פוטנציאליים הופכים אותה באחת לעיר אטרקטיבית למגורים.
 3. שירותי בריאות – במודיעין פועלות מספר מרפאות בחסות כללית, מכבי, מאוחדת ועוד.
 4. אוכלוסיה איכותית – האוכלוסייה במודיעין הינה הומוגנית, צעירה, משכילה וחזקה מבחינה סוציו אקונומית.
 5. חיי תרבות ופנאי תוססים – מודיעין מחזיקה באופי קהילתי ולכן מציעה מגוון פעילויות תרבות ופנאי, לרבות: בתי קפה, פאבים, מסעדות, קניונים, קולנוע, מגרשי משחקים, צופים, ועוד.
 6. שירותי רווחה – במודיעין פועלים מגוון שירותים לרווחת התושבים.
 7. תחבורה ציבורית נגישה ומגוונת – במודיעין פועלת תחבורה ציבורית נגישה ומגוונת החל מאוטובוסים, מוניות ואפילו תחנת רכבת.
 8. מוסדות דת – בעיר מודיעין תוכלו למצוא מגוון שירותי דת, לרבות: בתי כנסת, ישיבות, מקוואות, ועוד.
 9. ריאה ירוקה – מודיעין היא העיר היחידה בישראל בה השטחים הירוקים משתווים לשטחים הבנויים. במודיעין עשרות גנים ציבוריים היא מוקפת ביערות ובשטחי טבע פראיים ונוף פסטורלי.
 10. מרכזי קניות ומסחר – במודיעין פועלים מספר מרכזי קניות מסחריים וקניון עזריאלי אחד.
 11. איכות החיים שמציעה מודיעין הופכים באחת את מגוון פרוייקטים במודיעין לאטרקטיביים יותר מתמיד.

אילו פרוייקטים במודיעין מוצעים כיום לציבור ?

היום, תוכלו למצוא מגוון פרוייקטים במודיעין למגורים, לרבות הבאים: פרוייקט יורו גארדן, פרוייקט TOP VIEW, פרוייקט בוכמן דרגנס, פרוייקט בץיאיר בבוכמן, פרוייקט אלמוג מודיעין, פרוייקט יורו גארדן שלב ב', פרוייקט ציפור מודיעין, פרוייקט דמרי Towers ומגדלי דמרי על הפארק.

לסיכום, אם ברצונכם להקים בית בעיר העתיד מודיעין, מגוון של פרוייקטים במודיעין בתחום הנדל"ן מחכים לכם.