פרוייקטי בניה

השקעה בפרוייקטים בדרום

בשנה האחרונה משקיעי נדל"ן גילו את הפוטנציאל העצום שטמון בהשקעה בפרוייקטים בדרום, אשר מאפשרים רכישת במחירי מציאה ומכירה תוך יצירת רווח משמעותי. כמו כן, ריבוי הפרוייקטים החדשים משביח את השכונות וכך מעלה את ערכי הנכסים בצורה קולקטיבית, מה שיחד עם העלייה ברמת החינוך בדרום מושך זוגות צעירים רבים והופך את ערי הדרום לבעלי פוטנציאל גדול למשקיעים. המאמר יסקור כמה מהפרוייקטים המעניינים שיש לדרום המדינה להציע.

מה מיוחד בדרום?

בין באר שבע המתפתחת, ערי החוף אשדוד ואשקלון והמושבים הכפריים הרבים שביניהם, נוצר איזור ביקוש חדש שעתיד למשוך ישראלים רבים להתגורר בדרום המתאפיין נכון להיום במחירי נכסים זולים, ביקוש נמוך לעומת היצע רחב, תנופת בנייה והתפתחות במגוון תחומים כגון שיפור התשתיות בערים, עלייה ברמת החינוך הן בבתי הספר היסודיים והתיכוניים, והן במוסדות להשכלה גבוהה כדוגמת המכללות ואוניברסיטת בן גוריון.

התהליכים שקורים במקביל משביחים את הדרום, ויחד עם חשמול מסילת רכבת ישראל והעלייה בתדירות הקווים ובמהירותם, נראה שיותר ויותר ישראלים מתעניינים בהשקעה בפרוייקטים בדרום או מתכננים רילוקשיין ליעדים שעדיין יאפשרו להם לעבוד בעבודתם הנוכחית, אך יעלו את רמת החיים שלהם. כך, העוסקים בנדל"ן מרגישים את גל המשקיעים שמעוניין לנצל את ההזדמנות בטרם תגיע עליית המחירים המשמעותית.

אלו פרוייקטים מעניינים להשקעה יש בדרום?

פרוייקט הבלוק בבאר שבע:

באר שבע שלא בורכה בים בורכה במספר יתרונות משמעותיים אחרים, ובמיוחד בהובלת ראש העיר הייחודי שלה, עברה העיר התקדמות אדירה ומפתיעה וכיום מדובר באמת בבירת הנגב. לצד אחד ממוסדות הלימוד הנחשבים בישראל, האגם החדש, והשיפור האדיר שעובר על פני העיר באר שבע, פרוייקט הדגל הנדל"י בבאר שבע התחיל לרקום עור וגידים ואלו שמבינים את הפוטנציאל הגלום במעבר של בסיסי צה"ל מהקרייה לדרום חייבים להיכנס לאתר האינטרנט ולהכיר אותו.

 

מגדלי הדקל באשדוד:

תדמיינו איך היה נראה לגור ברמת חיים של בית מלון, ותגיעו לתמונה דומה של מגדלי הדקל. פרוייקט שנראה כאילו נבנה בחו"ל, כולל בנייה מרשימה ורמת חיים הכוללת לובי מעוצב עם עמדת שמירה 24/7, מועדון לדיירי הבניין, חדר כושר פונקציונלי ומאובזר, חניון מקורה, וכן טיילת נפלאה למרגלות הבניינים. פרוייקט נדיר ביחס לישראל.

 

דירות נוף לים באשדוד:

יש שתי מילים שמרחיבות את הלב של כל אדם בישראל – נוף לים. יחד עם רמת גימור גבוהה, פחות משעה נסיעה לתל אביב ורכבת הולכת ומשתפרת, דירות נוף לים באשדוד הפכו לאחד מיעדי הנדל"ן המעניינים במדינה, ובפרט להזדמנות השקעה בפרוייקטים בדרום.

 

אמלוני על האגם – בנייני דירות חדשים באשקלון:

באחד הפרוייקטים המרשימים שנבנים בעיר אשקלון, יוכלו המשקיעים להציע לשוכרים או לרוכשים מהם דירות שמציעות חוויה פסטורלית בקומפלקס בניינים מושקע ומטופח, הכולל חצר משותפת והמון דגש ומקום משחק לילדים. מומלץ מאוד להקליד את השם בגוגל ולהתרשם.

 

פרוייקטים כפריים חדשים בדרום:

כאמור, בין אשדוד, אשקלון ובאר שבע יש אין ספור פרוייקטים כפריים שמציעים סגנון חיים שונה וייחודי. אם לחיות בעיר הוא לא משהו שאתם חייבים, האיזורים המהממים האלו רק מחכים לכם.

סיכומו של דבר

בין אתם משקיעים, זוג צעיר שמעוניין להבטיח לעצמו בית ולהנות מעליית הערך בעתיד, או משפחה שמורכבת מהורים שמקורם בדרום ומעוניינים לחזור למקורות ולהתקרב הביתה, חשוב לדעת לנצל את ההזדמנות שהאיזור המופלא הזה עוד מאפשר כיום. כדי לעשות זאת, כדאי לא לתת לחיפזון ולרגש להשתלט עליכם, ובמקום זה לפנות לאנשי מקצוע שיידעו לשמוע מה את רוצים ולחבר את זה למציאות הקיימת בשוק הנדל"ן שבו הם מתמחים.