פרוייקטי בניה

גינדי החזקות

קבוצת גינדי החזקות היא חברה פרטית העוסקת בפרויקטים ייחודיים של יזמות נדל"ן בארץ ובחו"ל.

הקבוצה מחזיקה באמתחתה שורה של פרויקטים של בנייה ומגורים מוצלחים מאוד בארץ ובחו"ל.

במאמר הבא, נברר מהו הפרופיל של קבוצת גינדי החזקות ונפרט אודות מיזמי הבנייה והפרויקטים השונים הנמצאים בבעלות קבוצת גינדי קבלנים ברחבי הארץ.

מיהי קבוצת גינדי החזקות ?

קבוצת גינדי החזקות היא חברה פרטית עתירת ניסיון וידע בתחום הבנייה ויזמות הנדל"ן בארץ ובעולם. החברה מחזיקה באמתחתה צוות של מנהלים ועובדים מסורים, אמינים, מיומנים ומקצועיים, אשר פועלים יחדיו למען פיתוח וייזום של עשרות פרויקטים של בנייה בכל הארץ, לרבות: בניית מרכזי מסחר וקניונים, שכונות מגורים ודירות יוקרה, בנייני מגורים וכן בנייה של בניינים ציבוריים.

חברת גינדי השקעות נחשבת לאחת מקבוצות הנדל"ן הוותיקות בארץ, אשר צברה מוניטין רב בקרב הציבור הישראלי, זאת הודות למקצועיותה, אמינותה ואיכות הדירות שבנתה לאורך השנים בפרויקטים השונים.

תחום התמחותה הספציפי של החברה עוסק בעיקר בפיתוח, תכנון וייזום של שכונות מגורים יוקרתיות ובנייני פאר באזור המרכז.

קבוצת גינדי החזקות אמונה כיום על כ – 1800 פרוייקטים של בנייה ברחבי הארץ מנתניה ועד נס ציונה.

כיום, יותר מתמיד, יש דגש רב על היכולת הכלכלית של החברה הקבלנית, קבוצת גינדי החזקות הנהנית מהון פרטי עצמאי ויציבות פיננסית מבטיחה לקהל לקוחותיה שקט נפשי ואמינות מקצועית.

באילו סוגי פרויקטים מעורבת הקבוצה ?

קבוצת גינדי מתמחה בייזום, פיתוח ובנייה של בנייני יוקרה ושכונות מגורים מפוארות, המציעות איכות חיים במגורים יוקרתיים בלב המרכז האורבני. גינדי החזקות מחזיקה באמתחתה היצע רב של דירות מסוג: דורות גג, דירות גן, לופטים, פנטהאוזים, דופלקסים, טריפלקסים, מיני פנטהאוזים, ועוד.

מהם הפרויקטים הקבלניים הנמצאים בבעלות הקבוצה ?

מאז הקמתה פועלת קבוצת גינדי החזקות למען בנייתם של עשרות פרויקטים ומיזמים של מגורי פאר ודירות יוקרה ברחבי הארץ. כיום אמונה קבוצת גינדי השקעות על מספר פרויקטים מובילים בתחום הנדל"ן בישראל, לרבות הפרויקטים הבאים:

 1. פרויקטים בשיווק – מדובר במבנים הנמצאים עדיין בבנייה ולכן כיום ניכר המאמץ השיווקי למכירת הדירות מקבוצת גינדי קבלנים. הפרויקטים הנמצאים בתהליך השיווקי הם הבאים:
  • אזור תל אביב – בלב ליבה של תל אביב, נבנה אחד מן הפרויקטים המבטיחים של קבוצת גינדי החזקות - פרויקט G תל אביב. מדובר בבניין של דירות פאר יוקרתיות ורחבות, המונה 31 קומות ו – 37 דירות המוצעות למכירה.
  • אזור רמת גן – בלב ליבה של רמת גן שוכנים להם שני מגדלי היוקרה של פרוייקט גינדי הייטס, הממוקמים בשכונת תל בנימין. מדובר במתחם ייחודי המציע דירות טריפלקס ופנטהאוז הנמצאות במגדלים בני 29 קומות וכ – 102 דירות למכירה.

   פרוייקט נוסף באזור רמת גן הוא פרוייקט גינדי הילס ובו תמצאו שני בנייני יוקרה השוכנים על גבעה פסטורלית ושקטה ברמת גן, כאשר כל בניין מכיל שמונה קומות.

  • אזור פתח תקווה – אם המושבות היא ללא ספק מעוז הפרויקטים המוצלחים של גינדי, אשר כמיטב המסורת אמונה על מיטב שכונות היוקרה בפתח תקווה, לרבות הפרוייקט החדש והמבטיח – פרוייקט גינדי Boulevard המציע דירות גן, דופלקסים ומיני פנטהאוזים.
 2. פרויקטים מאוכלסים - בין מגוון הפרויקטים של שכונות המגורים ובנייני הפאר, אוכלסו כבר עשרות פרויקטים בהצלחה, לרבות הבאים:
  • אזור השרון - פרוייקט גרדנס בעיר הרצליה.
  • אזור פתח תקווה - פרוייקט גרנד גינדי שלב א' – ה', גינדי כפר גנים, גינדי קולקשן, מגדל גרנד גינדי, גינדי גרדנס וכפר גנים.
  • אזור ראשון לציון – פרוייקט מרום ראשון.
  • אזור נס ציונה – פרוייקט גינדי גרדנס.
 3. פרויקטים עתידיים – קבוצת גינדי החזקות טרם שלפה את הפרויקטים העתידיים המבטיחים, המתוכננים באזורים הבאים: "יש עוד למה לחכות"...
  • אזור רעננה – פרוייקט גרין גינדי.
  • אזור תל – אביב - פרוייקט גינדי קלאס תל ברוך.

לסיכום, קבוצת גינדי השקעות היא אחת מחברות הבנייה המבוססות והמוצלחות ביישראל.