פרוייקטי בניה

בוני התיכון

קבוצת בוני התיכון – הנדסה אזרחית ותשתיות בע"מ, היא חברת בנייה פרטית העוסקת בייזום, תכנון ובנייה של פרוייקטים בתחום הנדל"ן בישראל. החברה אמונה על שורה של פרוייקטים מוצלחים של בנייני יוקרה ומגורי איכות ברחבי הארץ ונחשבת לאחת מחברות הבנייה המובילות בארץ.

במאמר הבא, נברר מהו הפרופיל של חברת בוני התיכון, ונציין מהם הפרויקטים ומיזמי הבנייה בארץ, בהם מעורבת קבוצת בוני התיכון.

מיהי קבוצת בוני התיכון ?

קבוצת בוני התיכון הנדסה אזרחית, היא חברת קבלנות משפחתית פרטית, הפועלת זה למעלה מעשרים שנה בשוק הנדל"ן הישראלי. קבוצת בוני התיכון, נוסדה בשנת 1985, על ידי האב ובנו - אהרון ועמי פרץ.

במשך 24 שנות קיומה, סללה החברה את דרכה לצמרת קבלני הבניה בארץ, זאת הודות לאיתנותה הכלכלית של החברה, אמינותה ועמידתה בתקני בניה מחמירים מסוג: ISO 9001-2000, שימוש בטכנולוגיות בניה מתקדמות וצוות מוביל של אדריכלים, מהנדסים ואנשי מקצוע נוספים, איכות בניה בלתי מתפשרת ושירות לקוחות אדיב, מסור, אמין וקשוב.

חברת בוני התיכון אמונה על עשרות פרוייקטים של מבני מגורים, מגדלי יוקרה ודירות פאר ברחבי הארץ, המוכיחים בנייה איכותית ויסודית, עיצוב מרשים ושירות לקוחות מקצועי.

מעבר לפעילותה בארץ, פועלת חברת הבת של בוני התיכון, המכונה: בוני התיכון אינטרנשיונל גרופ בע"מ, גם בחו"ל במדינות הונגריה, רומניה ופולין.

באילו סוגי פרויקטים מעורבת הקבוצה ?

קבוצת בוני התיכון, מתמחה בייזום, תכנון ובנייה של פרוייקטים למגורים, מוסדות ומבני ציבור, מרכזי מסחר ובתי ספר בארץ ובחו"ל. בעבר התרכזה פעילותה באזורי הפריפריה בצפון ובדרום הארץ, אולם כיום מרבית פעילותה נעשית במרכז הארץ. קבוצת בוני התיכון אמונה על עשרות פרויקטים של דירות למכירה ומגורי פאר, כדוגמת: פנטהאוזים, דופלקסים, פנטהאוזים, דירות גן, דירה מקבלן בגודל של שלושה, ארבעה או חמישה חדרים, ועוד.

מהם הפרויקטים הקבלניים הנמצאים בבעלות הקבוצה ?

 1. פרוייקט בשיווק – בימים אלו, שוקדת קבוצת בוני התיכון על מספר פרוייקטים מבטיחים באזור המרכז, הנמצאים בעיצומו של תהליך בנייה ושיווק, כדוגמת הפרויקטים הבאים:
  • באזור השרון – באזור השרון, מככבים שני פרוייקטים של מגורי פאר בבעלות קבוצת בוני התיכון, והם: פרוייקט Top Hatihon ברמת פולג נתניה ופרוייקט מגורים בכפר סבא.
  • באזור המרכז – באזור המרכז, ישנם שישה פרוייקטים של בוני התיכון, לרבות: פרוייקט top tower ופרוייקט לב גנים בפתח תקווה, פרוייקט sea park בבת ים, פרוייקט נווה רבין באור יהודה, פרוייקט ראשון הקטנה בשכונת רביבים ראשון לציון, ופרוייקט top view במודיעין.
  • באזור הדרום - באזור הדרום מככב פרוייקט ריביירת התיכון היוקרתי באשדוד.
 2. פרוייקט מאוכלסים – בין מגוון הפרויקטים של שכונות המגורים ומגורי היוקרה של חברת בוני התיכון, אוכלסו בהצלחה מגוון פרוייקטים ברחבי הארץ, לרבות:

  • באזור הצפון – אוכלסו הפרויקטים הבאים: פרוייקט נוף הצפון במטולה, פרוייקט נוף בכרמיאל, פרוייקט מדורגי הכנרת, פרוייקט נוף התיכון בנצרת עלית ופרוייקט נוף יקנעם.

  • באזור השרון – אוכלס פרוייקט כוכב השרון בבת חפר.
  • באזור המרכז – אוכלסו הפרויקטים הבאים: פרוייקט אקסטרה לארג' במעלה אדומים, פרוייקט מצפה התיכון ופרוייקט שמורת מודיעין במודיעין ופרוייקט נווה דקלים בראשון לציון.
  • באזור הדרום - פרוייקט גלי התיכון, פרוייקט שלישיית התיכון ופרוייקט רבע טו באשדוד, פרוייקט לב רמות בבאר שבע ופרוייקט גני צמרת בשדרות.
 3. פרוייקטים עתידיים – בשנים הקרובות מתכוונת קבוצת בוני התיכון להעמיק את פעילותה בתחום הנדל"ן למגורים ומרכזי מסחר באזור המרכז, וכן להרחיב את פעילותה בחו"ל במדינות הונגריה, פולין ורומנייה.

לסיכום, קבוצת בוני התיכון, הנה חברת בנייה אמינה ומובילה המאפשרת לכם להגשים את חלום המגורים שלכם עם דירה מקבלן.